Partneři

Expodum

Je progresívní společnost, která dodává TOP prodejní a párty stany pro vaše soukromé a firemní akce. Na trhu jsme od roku 2014 a máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí a proto jsme schopni Vám nabídnout to nejlepší řešení, rádi vám poradíme a řešení personalizujeme přesně pro vaše potřeby. Součástí našich řešení jsou konzultace a úpravy, včetně potisků a dalších úprav, tak aby finální produkt přesně odpovídal vašim potřebám. Rychlé dodávky a osobní přístup Vám pomohou řešení vymyslet v co nejkratším čase a bez zbytečných nervů.

Watsu for Health

Je nezisková organizace, která se věnuje Watsu® a dalším druhům aquaterapií.

Aquaterapie jsou prováděné v 34°C teplé vodě. Díky teplotě, tlaku, proudění vody, cíleným pohybům terapeuta, který tělo klienta navádí do různých pozic a pohybů, dochází ke svalovému protažení, mobilizaci kloubů a hluboké relaxaci. Přirozeně se podpoří detoxikace těla a proudění lymfy, masírují se vnitřní orgány, uvolňuje se napětí kůže, facií, svalů, rozšiřuje se pohyblivost kloubů, dochází k uvolnění jizev a napětí tkání po operacích, snižuje se bolest, regenerují nervy, dochází k uvolnění psychického a emočního napětí.

Kromě individuálních ošetření pořádají nejrůznější zážitkové workshopy s různou tematikou pro širokou veřejnost. Díky veřejně oznámené sbírce "Watsu Pomáhá" podporují osoby s tělesným handicapem a jejich rodiny.

Více info najdete na watsu4health.cz